Вхід для клієнтів Реєстрація

office@kfk.net.ua

+38 (097) 295-90-80; +38 (066) 156-81-11;+38 (063) 965-16-57 

 

Впевненість у кожному кілометрі

Запчасти SHACMAN

Артикул
Фото
Найменування товару
Ціна

Ринок вантажних автомобілів постійно поповнюється новими китайськими марками, які мають помірну ціну за високої якості. Наша компанія реалізує оригінальні запчастини Shacman ( Шакман ) від виробника. Ми пропонуємо сертифіковані товари з усіма необхідними документами. Якісні деталі для автомобіля - це гарантія безпеки та великого терміну служби. Тому варто купувати оригінальні деталі від перевіреного постачальника, а не шукати економії на шкоду транспорту.

Вантажні автомобілі SHACMAN

Запчастини на Shacman виробляються на ряді заводів у Китаї, які випускають деталі для інших китайських та європейських вантажівок. Корпорація виготовляє окремі автокомпоненти, цілі вузли та агрегати для великої техніки. Фірма Shacman заснована у 2004 році, і є вдалим поєднанням німецької якості вантажівок MAN та китайських виробничих потужностей Shaanxi ( Шанкси ).

У Європу поставляють надійні вантажні автомобілі з двигунами відповідно до стандарту Євро V, а також різноманітні видаткові запчастини Шахман. Усі комплектуючі при перетині кордону одержують офіційні документи. Це гарантує якість продукції, її новий та робочий стан.

Великий ассортимент запчастин до SHACMAN

Наш Інтернет магазин пропонує величезний вибір нових оригінальних комплектуючих для вантажівок. Каталог запчастин Shacman ( Чакман ) включає:

  • двигун;
  • система охолождення, паливна система, мастильна ситема тощо;
  • деталі до задній та передній вісей;
  • деталі підвіски;
  • фільтр;
  • кузовні деталі, та багато іншого.

Досвідчені співробітники допомагають вибрати необхідні комплектуючі для моделі Shacman. Кожен товар супроводжується накладною та договором про постачання.

Придбати запчастини SHACMAN

Наша компанія продає запчастини до Shacman з доставкою по всій території України. Для оперативного обслуговування клієнтів у нас працюють кілька проміжних складів у Дніпрі. Ми працюємо з оптовими та роздрібними покупцями, та пропонуємо адекватні розцінки на надійний товар.

Наша компанія проводить жорсткий відбір постачальників продукції, ґрунтуючись на якості виробів. Ми маємо багаторічний досвід продажу комплектуючих для вантажного транспорту, тому добре знаємося на питаннях обслуговування автомобілів. Для уточнення деталей та замовлення запчастин достатньо зателефонувати за номерами, вказаними на нашому сайті.