office@kfk.net.ua

+38 (097) 295-90-80; +38 (066) 156-81-11;+38 (063) 965-16-57 

 

Впевненість у кожному кілометрі

Про компанію

З моменту початку свого існування компанія КФК-Трейд визначила для своєї діяльності кілька основних правил:
- жорсткі вимоги до постачальників щодо якості продукції;
- постійне розширення асортименту запчастин (ми йдемо шляхом - у нас має бути все, від об'ємних позицій до дрібниць);
- ми гарантуємо покупцеві повну відповідність законодавству України виданих нами бухгалтерських документів;
- і, нарешті, вважаємо пріоритетним декларація про отримання споживачем якісних товарів, послуг і достовірної інформації про них.
Нинішня репутація компанії – результат строгого дотримання всіх цих правил у своїй роботі.

     Свій нинішній профіль та формат КФК-Трейд набула у 2007 році у відповідь на потребу ринку України у комплектуючих до автотехніки виробництва Китайської Народної Республіки.
Тоді все частіше на дорогах нашої країни можна було зустріти вантажівки марок JAC (Джак), FAW (Фав), DongFeng (ДонгФенг), Foton (Фотон), HOWO (Хово), Hania (Ханіа), CAMC (КАМК). Порівняно з продукцією відомих європейських автовиробників ця техніка підкорила українських споживачів своєю невисокою ціною, простотою конструкції та досить високою надійністю. Саме з цих причин дедалі більше підприємств різних форм власності від приватних підприємців до великих корпорацій поповнюють свій гараж китайською технікою.
Але для безперебійної роботи будь-якої техніки необхідні своєчасне обслуговування та ремонт. Запорука успішного ремонту – якісні запчастини JAC, запчастини FAW, запчастини DongFeng, запчастини Foton, запчастини HOWO, запчастини Hania, запчастини CAMC. Все це ви можете отримати у нас. Постійні прямі контракти з КНР дозволяють підтримувати на нашому центральному складі, розташованому в м.Дніпро та складах регіональних представництв найширший асортимент та великий обсяг запчастин.
      В результаті численних зустрічей і консультацій з китайськими виробниками запчастин і комплектуючих нами було прийнято рішення про співпрацю з найбільш відомими компаніями, що поставляють свою продукцію на конвеєри складальних китайських автомобільних корпорацій: Foton (Beiqi Futian), FAW (First Automobile Works), JAC (JAC) Co., Ltd.), DongFeng (Dong Feng Motors Co. (DFM), HOWO, Hania (China National Heavy Duty Truck Group Company Limited), CAMC (CAMC Automobile Co., Ltd.), що входить до холдингу Anhui Hualing Automobile Co. Ltd.).
      Для забезпечення безперебійних поставок в Україну, постійного розширення асортименту запчастин, що відповідають необхідним стандартам та технічним умовам, ми розробили просту та надійну схему закупівель. Для цього наша компанія на території КНР відкрила проміжний склад, на якому акумулюється продукція, закуплена у виробників на основі планових річних заявок. З цієї схеми ми виключили посередників між нами та заводами-виробниками комплектуючих, що дозволило нам безпосередньо впливати на якість та терміни виготовлення продукції. Після накопичення на нашому складі в КНР достатньої кількості запчастин оформлюються всі необхідні митні документи, завантажується контейнер та вирушає до України, де всі запчастини проходять митне очищення та отримують сертифікати УкрСепро.

 

Ми будемо раді співпрацювати з Вами!
Чикаємо на Ваші дзвінки: +380 (97) 295 90 80 +380 (66) 156 81 11 +380 (66) 956 16 57